KOŁCZ OPTYK - wzrost obrotów w Twoim OPTYKU !!!

Tu możecie reklamować swoje strony www i swoje firmy związane z branżą. Reklamy umieszczane kierowane mogą być tylko pomiędzy optykami - a nie do konsumenta, użytkownika okularów, soczewek itp. Osoba umieszczająca reklamę jest bezpośrednio związana z firmą, stroną którą reklamuje. Strony kasowane są po 60 dniach. Wymaga REJESTRACJI oraz akceptacji REGULAMINU.
Radosław111
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2017, 09:09

KOŁCZ OPTYK - wzrost obrotów w Twoim OPTYKU !!!

Postautor: Radosław111 » 22 paź 2017, 09:50

KOŁCZ OPTYK to maksymalnie praktyczny i efektywny Program Szkoleniowy dla Twojego sprzedawcy w Twoim salonie optycznym dający SPRAWDZONE i, co najważniejsze DZIAŁAJĄCE narzędzia sprzedaży ( okularów ), a w konsekwencji natychmiastowy wzrost obrotów ( nawet do kilkudziesięciu procent ).

Pokażę Ci proste i sprawdzone metody na :

- zwiększenie wartości wykonywanych prac optycznych,
- zwiększenie sprzedaży produktów z "wyższej półki",
- perfekcyjny dobór oraz zwiększenie sprzedaży okularów progresywnych,
- zwiększenie liczby zleceń w zakładzie,
- generowanie zysku ze sprzedaży produktów pokrewnych.

Cały proces szkoleniowy odbywa się w Twoim salonie optycznym i nastawiony jest na przekazanie Twojemu sprzedawcy maksymalnie dużo praktycznych umiejętności, które będzie mógł wykorzystać od zaraz.
Projekt KOŁCZ OPTYK to efekt kilkunastoletniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej oraz tysięcy dobrze obsłużonych klientów (we własnych salonach optycznych). KOŁCZ OPTYK daje Ci klucz do wyłącznie działających rozwiązań w tej branży, a zarazem chroni Cię przed najczęściej popełnianymi błędami.

Wartość Programu Szkoleniowego obejmuje:

- 2 - dniowe szkolenie - ok. 12 h pracy teoretycznej i praktycznej z Twoim sprzedawcą w Twoim zakładzie optycznym ( maks. 2 osoby ).Każdy proces szkoleniowy jest szyty na miarę - dopasowany do wymagań właściciela - dlatego napisz czego potrzebujesz- mail : kolczoptyk@gmail.com lub po prostu zadzwoń - 781 222 222.
teemo
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:27
Kontaktowanie:

Re: KOŁCZ OPTYK - wzrost obrotów w Twoim OPTYKU !!!

Postautor: teemo » 23 lut 2018, 17:01

ale dlaczego nie pokazujecie kosztów?

Wróć do „REKLAMY FIRM BRANŻOWYCH”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika