Okulary sportowe z korekcją wzroku.

Tu możecie reklamować swoje strony www i swoje firmy związane z branżą. Reklamy umieszczane kierowane mogą być tylko pomiędzy optykami - a nie do konsumenta, użytkownika okularów, soczewek itp. Osoba umieszczająca reklamę jest bezpośrednio związana z firmą, stroną którą reklamuje. Strony kasowane są po 60 dniach. Wymaga REJESTRACJI oraz akceptacji REGULAMINU.
adam17
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2017, 14:36

Okulary sportowe z korekcją wzroku.

Postautor: adam17 » 19 paź 2017, 14:54

Witam,
reprezentuję Hurtownię Optyczną Optykon. Od wielu lat oprócz asortymentu warsztatowego i handlowego posiadamy w ofercie okulary sportowe i dziecięce. Na przełomie lat oferta zmieniała się, ale wreszcie trafiliśmy na dobry produkt. Chodzi o okulary sportowe Leader. Ich najważniejsza cechą jest wytrzymałość, możliwość korekcji z bazą 6 i dostępność akcesoriów. W przypadku flagowego modelu Leader C2 dostępnego w Optykon akcesoria t.j. pasek na głowę czy opaska pod kask montowane są na tej samej oprawie. Nie trzeba kupować dodatkowej oprawy, by zmienić sposób noszenia okularów.
Specjalnie przygotowana i promowana strona http://www.leadersport.pl zawiera spis salonów z ofertą Leader. Hurtownia zapewnia ciągłość dostaw i atrakcyjne warunki. http://www.hurtownia.optykon.pl nie obsługuje detalistów.

Zapraszam do kontaktu z hurtownią. :arrow:
teemo
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:27
Kontaktowanie:

Re: Okulary sportowe z korekcją wzroku.

Postautor: teemo » 23 lut 2018, 16:58

coś słabo odpisujecie na maile.
Borowika grzybnie potrzebujemy to do sklepu https://grzybnie.pl/grzybnia-borowika się udajemy.

Wróć do „REKLAMY FIRM BRANŻOWYCH”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika