Szukam pracy: Optometrysta Poznań i okolice

Szukasz pracy lub pracownika - zamieść swoją ofertę. Redakcja nie pośredniczy w zamieszczonych ogłoszeniach i nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności. Ogłoszenia umieszczane są na okres 30 dni. Zapoznaj się z regulaminem. Wymaga REJESTRACJI oraz akceptacji REGULAMINU.
synAntoniego

Szukam pracy: Optometrysta Poznań i okolice

Postautor: synAntoniego » 13 kwie 2018, 19:55

Witam!

Mam wieloletnie doświadczenie. Szukam salonu optycznego w Poznaniu lub bliskich okolicach, w którym przede wszystkim będę badać, itp...
Forma współpracy/zatrudnienia do uzgodnienia.
Proszę o poważne oferty. e-mail: synAntoniego@interia.pl
Państwo właściciele, którzy myślą, że optometrysta to również: sprzedawca, sprzątaczka, księgowa i cieć, proszę o NIE odpowiadanie na e-mail.

Pozdrawiam,
syn Antoniego.
marcin_kasmar

Re: Szukam pracy: Optometrysta Poznań i okolice

Postautor: marcin_kasmar » 02 maja 2018, 19:29

A któż to jest optometrysta drogi panie bo jakoś nie mogę poszukać w naszym prawie czy to sprzedawca sprzątaczka czy cieć
Bardzo nie ładnie tak sie wyrażać o ludziach którzy wykonują właśnie prace w takich zawodach. Oni przynajmniej wiedzą kim
Są i co mogą robic a czego nie.

Pozdrawiam panie optometrysto i życzę powodzenia w szukaniu pracy.
synAntoniego

Postautor: synAntoniego » 03 maja 2018, 21:11

Szanowy Panie Marcinie,

Po pierwsze primo nikogo nie obrażam z w/w zawodów, proszę czytać ze zrozumieniem.
Po drugie primo, to nie prawo definiuje zawód, ( a nawet jak tak, to nie nadąża) ale jeżeli ma Pan problem z definicją to proponuję portal dla ludzi rozumnych np. Wikipedia.
Po trzecie primo, cieszę się, że chociaż Jaśnie Pan zgodził się zareagować na mój post, bo widać że optometrysta faktycznie jest 3 w 1 i prawda w oczka kole :P

Pozdrawiam Wszystkich Państwa Właścicieli, którzy świętują, grillują w ten cudowny, ciepły dłuuugi weekend.
Mam nadzieję że Wasi niewolnicy: Ciecie, sprzątaczki, księgowi itp, również mogą się cieszyć tym czasem wolnym...

SynAntoniego
marcin_kasmar

Postautor: marcin_kasmar » 04 maja 2018, 00:23

Drogi panie naprawdę nie rozumie skąd w panu tyle złości. A juz wogole nie mogę zrozumieć tego ze szuka pan pracy a za chwile
Ubliża pan "włascicielą" do których przecież kieruje pan swoje ogłoszenie bo nikt inny jak ci właściciele pana nie zatrudni i miedzy innymi dlatego ze optometrysta w naszym kraju nie jest zawodem bo w naszym kraju prawo o tym stanowi a nie wilkipedia czy
Google wiec panie optometrysto nic pan nie zrobi a jak chce pan pracować jako osoba ktora "bada" refrakcje to jest pan skazany
na właścicieli którym pan właśnie naubliżał.
Do tego obraza pan innych optometrystow którzy pracują i nie widzą problemu w tym ze oprócz zbadania potrafią jeszcze dobrać
odpowiednie okulary i nie wstydzą sie tego jak po sobie posprzątają bo drogi panie żadna praca nie hańbi a wręcz uczy nas nowych
rzeczy i doświadczeń ktore nie wiadomo kiedy mogą nam sie przydać.

Ps. Niech pan lepiej poprosi administratora zeby usunął te pana wpisy bo po przeczytaniu czegoś takiego to nie wiem kto pana
zatrudni.

Wróć do „GIEŁDA PRACY”