Kontaktologia – rozwój praktyki - PSSK 3 X 2015 Gdańsk

Polskie wydarzenia, targi, imprezy optyczne. Wszystko o polskich wydarzeniach, targach i imprezach optycznych. Dostęp mają wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum. Wymagana jest REJESTRACJA.
Tomczakos
Specjalista
Specjalista
Posty: 209
Rejestracja: 21 sty 2010, 16:09

Kontaktologia – rozwój praktyki - PSSK 3 X 2015 Gdańsk

Postautor: Tomczakos » 15 lip 2015, 22:44

Polskie Stowarzyszenie Soczewek Kontaktowych serdecznie zaprasza wszystkich specjalistów ochrony wzroku na konferencję „Kontaktologia – rozwój praktyki”, która odbędzie się 3 października 2015 r. w Gdańsku.

Konferencja obejmie szeroki zakres materiału związanego z zagadnieniami kontaktologii. Podczas wykładów zaprezentujemy Państwu jak prawidłowo prowadzić kartę pacjenta oraz jak wykorzystać smartfona w celu uzupełnienia dokumentacji o zdjęcia przedniego odcinka oka. Poruszymy niezwykle istotne tematy opieki nad wzrokiem dzieci z uwzględnieniem wykorzystania soczewek kontaktowych w terapii widzenia. Poruszymy coraz bardziej popularny temat specjalistycznych soczewek kontaktowych oraz przedstawimy najnowsze produkty dostępne w Polsce. Ponadto dowiedzą się Państwo jak radzić sobie na współczesnym rynku oraz jak zachować konkurencyjność w coraz trudniejszych czasach dla prywatnych salonów optycznych. Przeprowadzimy dyskusję na temat marki prywatnej w salonach optycznych, na którą wszyscy czekali od dawna. Będą Państwo również mieli okazję poznać bogatą ofertę firm wspierających, podczas odwiedzin stoisk wystawowych.

Warsztaty obejmą zagadnienia związane m.in. z diagnostyką kliniczną, powikłaniami związanymi z użytkowaniem soczewek kontaktowych oraz pozwolą poznać podstawy aplikacji soczewek specjalistycznych. Wykłady prowadzone będą przez renomowanych wykładowców z Polski.

Serdecznie zapraszamy optometrystów, okulistów, ortoptystów, specjalistów ochrony wzroku zarówno już aplikujących soczewki kontaktowe, jak i tych, którzy zamierzają dopiero rozpocząć przygodę z soczewkami w swojej praktyce.

Koszt uczestnictwa:
w konfenecji - 100 zł
w warsztacie: 50 zł

W cenie uczestnictwa organizator zapewnia śniadanie, obiad, przerwę kawową z ciastem, materiały szkoleniowe oraz dyplom uczestnictwa. Nocleg – we własnym zakresie.

Ilość miejsc:
na wykładach – 150 osób
na warsztatach – po 20 osób na każdy warsztat.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje http://pssk.home.pl/aktualnosci/41-kontaktologia-gdansk

Wróć do „KRAJOWE”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika