Od Redakcji Optyki

Pytania do Tomasz Krawczyka, autora cyklu artykułów szkoleniowych publikowanych w Optyce. Dostęp mają wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum. Wymagana jest REJESTRACJA.
tomekk
Administrator
Administrator
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2002, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Od Redakcji Optyki

Postautor: tomekk » 14 kwie 2015, 09:03

Z najnowszym (2/2015) numerem „Optyki” rozpoczynamy drugą serię artykułów poświęconą sprzedaży i zarządzaniu salonem optycznym, których autorem jest znany Państwu Tomasz Krawczyk, jeden z najbardziej cenionych na naszym rynku specjalistów od komunikacji bezpośredniej. Autor zawodowo zajmuje się m.in. opracowywaniem standardów sprzedaży i obsługi klienta, które są wdrażane w wielu polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. Tomasz Krawczyk jest również Audytorem Wiodącym Systemów Zarządzania Jakością, zarejestrowanym w jednostce TÜV Saarland, specjalizującym się w certyfikacji firm handlowych.

W pierwszym artykule - Zaufanie to Twój największy kapitał, czyli o grzechu zaniechania i niedomówienia - Autor definiuje strategiczną przewagę, którą każdy salon powinien starać się uzyskać i utrzymywać. W kolejnych artykułach Autor skupi się na praktycznej stronie wdrażania Standardów Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Zapraszamy do zadawania pytań Autorowi na naszym forum.
Tomasz Kaczyński

Wróć do „PODRÓŻ W PRAKTYKĘ SPRZEDAŻY z Tomaszem Krawczykiem”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika